Dnes je 4.6.2023, svátek má Dalibor, zítra Dobroslav
Právě je 0 lidí online, přihlášeno 0 žen a 0 mužů
Vyhledávání
Hledám:
Věk:
Kraj:
Přezdívka:
Ochrana dat

Provozovatel, dodržuje Zákon 101 / 2000 Sb. o ochraně dat.

1. U zakladni registrace na easylove.cz, požadujeme uvedení vaseho e-mailu a data narozeni. Pokud uživatel chce, může přidat i jiné údaje.Tyto údaje jsou uložené v chráněné databází.

2. Část osobních údajů může být volně přístupná v souladu s nastavením vašeho profilu.

3. Po vstupu do vašeho profilu a také během navigace po webové stránce evidujeme IP adresy, datum a čas. Server také vytváří protokoly, kam zaznamenává informace, jako jsou odkazy, typ prohlížeče a požadované úkony.

4. Uživatel má možnost kdykoliv upravit své osobní údaje. Také má možnost odstranit svůj profil zároveň s odstraněním veškerých osobních údajů z naších systémů.

5. Pro pozorování stavu aktivity uživatele využívame soubory cookie a další technologie. Tyto metody používáme také pro uchovávání osobních nastavení pro větší možnost personalizace.

6. Třetí strany (zabývající se reklamou) často využívají soubory cookie ve vašem počítači pro sledování aktivity uživatele. Tyto soubory jsou předmětem dohod o důvěrnosti takových společnosti.

7. Neprodáváme ani neposkytujeme do pronájmu třetím stranám seznamy naších uživatelů. Internetové adresy elektronické pošty uživatelů jsou využívány pouze pro odesílání oznámení o aktivací, obnovení webů a upozornění na pokus o neschválenou akci.

8. Easylove.cz se nezabývá rozesíláním spamu. V případě, že jste obdrželi z naší adresy e-mail, který vypadá jako spam, nejpravděpodobněji se jedná o podvod. Obraťte se, prosím, ihned na nás.

9. Na serveru easylove.cz jsou uložené webové stránky, vytvořené třetími stranami, tyto stránky mohou požadovat uvedení nějakých osobních údajů. Takovéto stránky jsou předmětem dohody o důvěrnosti jejích majitelů.

10. Uživatel souhlasí, že provozovatel údaje dobrovolně zadané uživatelem (jako např. osobní data, fotografie ) ukládá, zálohuje a zpracovává, ale za jejich případnou ztrátu nenese žádnou zodpovědnost. Provozovatel, může provoz platformy monitorovat a výsledky monitorování používat anonymní formou, pro statistické a reklamní účely. Provozovatel, upozorňuje uživatele, že přestože podniká veškerá t.č. známá opatření k zabezpečení dat, není při současném stavu techniky možné vyloučit, že se na jeho data nedostane neoprávněně třetí osoba. Provozovatel, nemůže v tomto případě přebrat žádné záruky za neoprávněné zneužití těchto dat. Do doby než se uživatel rozhodne dát dobrovolně své data jinému účastníkovi zůstává díky našemu internímu komunikačnímu systému anonymní.Údaje v profilu uživatele, které vidí ostatní uživatelé těchto stránek, jsou zřetelně označené v editačním profilu uživatele.

Soutěž
Vyhrej s easylove
SoutezSoutěžit   PravidlaPravidla
Fórum
Diskutujte na fóru
Založit Číst fórum
Chat
Pište si s přáteli online
Vstup do chatu